Premium Solutions Polska – Autoryzowany Dystrybutor Cegid


 

Premium SolutionsPremium Solutions Polska jest Autoryzowanym Dystrybutorem francuskiej firmy Cegid – wiodącego dostawcy rozwiązań dla biznesu, jednego z najbardziej zaufanych partnerów na bardzo konkurencyjnym rynku firm produkcyjnych. Użytkownikami oprogramowania Yourcegid Manufacturing PMI jest ponad 2300 producentów na całym świecie.

Nasz profesjonalny zespół, o bogatym i różnorodnym doświadczeniu, zawsze jest gotowy, aby Ci pomóc. Od ponad 15 lat dostarczamy oprogramowanie i wiedzę z zakresu technologii CAD/CAM/ERP. Posiadamy w ofercie renomowane produkty światowych marek: SOLIDWORKS, SolidCAM, InventorCAM, Cegid, NCBrain, IrbCam, Dell i wielu innych.

Słuchamy Klientów i ich potrzeb – jeżeli zgłosisz nam potrzebę rozbudowy o funkcje niedostępne w najnowszej wersji, my przekażemy to producentowi. Dzięki obecności naszych biur w Warszawie, Wrocławiu, podpoznańskich Obornikach, Łodzi oraz Tychach jesteśmy w stanie szybko i skutecznie dotrzeć do naszych Klientów z szeroką ofertą oprogramowania, ale również sprzętu i szkoleń.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Premium Solutions Polska – zapraszamy na naszą stronę www.

 

Premium Solutions

wycena

ZAPYTAJ
O WYCENĘ

Przewiń do góry