Spotkajmy się na targach STOM-TOOL 2023!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas XVI Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, które odbywać się będą w Kielcach w dniach 28-31 marca 2023 r. / Hala C, Stoisko 03


Podczas czterech dni imprezy prezentować będziemy innowacyjną strategię frezowania SolidCAM iMachining, która pozwala zaoszczędzić 70% czasu obróbki i znacząco zwiększyć żywotność narzędzi.
Na Stoisku nr 3 w Hali C będą czekać na Państwa specjaliści Premium Solutions Polska, służąc pomocą w doborze rozwiązań CAM/CAD/CAE/PLM dla produkcji, a także prezentując na żywo pracę z oprogramowaniem znajdującym się w naszej ofercie, w tym:
  • Środowiska do programowania maszyn CNC sterowanych numerycznie
  • Rozwiązania do programowania robotów przemysłowych
  • Narzędzia do modelowania 3D, obliczeń inżynierskich, symulacji formowania wtryskowego oraz zarządzania dokumentacją projektową
  • Systemy monitorowania wydajności parku maszynowego i szybkiego wyliczania wskaźników OEE

Jako Autoryzowany Przedstawiciel w Polsce, będziemy na targach reprezentować między innymi producentów oprogramowania: SolidCAM, SprutCAM, SOLIDWORKS, CIMCO, GOLEM OEE.

Bezpłatne zaproszenia na targi STOM-TOOL


Aby móc skorzystać z darmowego wejścia na targi STOM-TOOL 2023, zachęcamy do pobrania poniższego zaproszenia i rejestracji online na stronie www.targikielce.pl.

POBIERZ ZAPROSZENIE

Do zobaczenia na targach!


Przemysłowa Wiosna 2023 – słowo od organizatorów


To będą cztery intensywne dni w świecie technologii obróbki metali.   Przemysłowa Wiosna 2022 zgromadziła 250 pracujących maszyn, zapełniła wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka, w których pojawiło się 500 wystawców. Imprezę odwiedziło ponad 10.000 zwiedzających profesjonalistów. Trudno zatem się dziwić, że satysfakcja wystawców z odbytych rozmów biznesowych była ogromna, a apetyt na kolejne profesjonalne spotkania bezpośrednie wciąż rośnie. Kolejna okazja na takie spotkania w Targach Kielce od 28 do 31 marca.

Do kogo adresowany jest przemysłowy cykl kieleckiego ośrodka? Śmiało można powiedzieć, że do przedstawicieli niemal każdej branży, w której pojawiają się maszyny, narzędzia, pomiary, lasery, prototypowanie i wiele więcej.

Czego oprócz biznesowych rozmów mogą oczekiwać goście Targów STOM? Salon Technologii Obróbki Metali słynie z dynamiki prezentacji. Nie inaczej będzie w tym roku. Prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacje urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazy spawalnicze oraz robotów przemysłowych, pokazy drukarek 3D – to tylko kilka przykładów tego co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka. Niezwykłej dynamice towarzyszyć będą spotkania merytoryczne.

Warto już dziś zarezerwować termin od 28 do 31 marca 2023 roku. STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, COTROL-STOM, KIELCE FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY czekają!

Godziny otwarcia targów dla zwiedzających:
wtorek, 28.03.2023: 9.00 – 17.00
środa, 29.03.2023: 9.00 – 17.00
czwartek, 30.03.2023: 9.00 – 17.00
piątek, 31.03.2023: 9.00 – 15.00

Adres targów:
Targi Kielce, ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce        
stom tool solidcam
wycena

ZAPYTAJ
O WYCENĘ

Przewiń do góry